Sukně s potiskem

Letní sukně

Sukně

Nepostradatelný a nezastupitelný kousek oblečení dámského a dívčího šatníku je rozhodně elegantní sukně a svůdná minisukně. Každým ladným krokem ženy nebo lehkým větříkem se sukně úžasně vlní a upoutává pozornost. Sukně a minisukně se krásně a jednoduše kombinují z jinými kousky dámského oblečení, doplňku i bot.

Chcete být nedostupná  a vypadat přísně ? Oblečte tmavou, nejlépe černou sukni, bílou dámskou košili na knoflíčky a boty na šňůrky – oxfordky. Pokud máte náladu spíše pro svůdnou eleganci zvolte elegantní a slušivý dámský top nebo tuniku a lodičky s kabelkou v pastelových barvách.

Velmi svěžím dojmem  působí světlé odstíny jako bílá, béžová a světle šedá. Tmavší tóny barev více lichotí postavě a jsou praktičtější. Veselé a syté pastelové tóny i neonové barvy upoutávají pozornost a hodí se pro pěkné slunečné dny. Na sukních se nemusíme  bát ani výrazných potisků a vzorů, které jsou velmi módní a in.

Nebojte se vyměnit dámské kalhoty za mnohem ženštější a slušivější sukni. Dobře zvolená sukně se hodí vždy a všude a pro jakoukoliv příležitost. Žádná žena a dívka se nemusí obávat, že bude nějak sukní omezena. Vhodným střihem, správným výběrem materiálu a barvy vytvoříme elegantní oblečení ke každé příležitosti a navíc budeme originální a svá.

Comments are closed.